Zakład Fryzjerski Gliwice - tel.: 322382193

Fryzjer Gliwice

ul. Zygmunta Starego 12

fb

Pielęgnacja włosów

Lifting włosów - od 50-100 zł
Power mix - od 25 zł

Pielęgnacja włosów

Lifting włosów - od 50-100 zł
Power mix - od 25 zł

Pielęgnacja włosów - Lifting włosów


Lifting to rekonstrukcja włosów z udziałem komórek macierzystych. Efekt odmłodzenia mozna zaobserwować już przy pierwszym zastosowaniu.

Starzenie biologiczne związane jest z procesem utleniania molekuł we włosie. Wywoływane jest wolnymi rodnikami, które atakując powodują odwodnienie, przesuszenie i w konsekwencji osłabienie włosów. Lifting poprzez intensywną terapię komórek macierzystych, kompleks aminokwasów i wyciąg z kwiatu lotosu, nawilża włosy, regeneruje od wewnątrz, dając niebywały efekt znacznego odmłodzenia włosów.LIFTING RECONSTRUCTOR

Intensywna formuła regenerująca, przynosząca nadzwyczajne efekty. Łączy działanie komórek macierzystych z kwiatem lotosu i kompleksem aminokwasów. Natychmiast naprawia bardzo zniszczone włosy. Głęboko penetruje włos od wewnątrz, wygładzając jego łuskę

  • Gwarantuje efekt odmłodzenia włosów już po pierwszym zastosowaniu
  • Zawiera kwiat lotosu bogaty w przeciwutleniacze i polifenole
  • Bogaty w komórki macierzyste
  • Zawiera kompleks aminokwasów
  • Odmładza, regeneruje i nawilża włosy
  • Pasuje  do każdego rodzaju włosów

POWERMIX


To profesjonalna pielęgnacja, która wykorzystuje zaawansowaną technologię micelarną działającą na całej długości włosów. Składniki odżywcze w bazie oraz składniki aktywne w dodatkach zapewniają włosom błyskawiczną regenerację.


Jest to szybka usługa profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie, dzięki której rezultaty są natychmiastowe i zachwycające.
Wyjątkowość POWERMIX polega na stworzeniu przez fryzjera-eksperta mieszanki, która jest dostosowana specjalnie dla Twoich włosów.

Dzięki personalizacji maska najlepiej odpowiada na potrzeby Twoich włosów, nadając im piękny i zdrowy wygląd

Kluczem do stworzenia spersonalizowanej maski przez Twojego fryzjera-eksperta jest prawidłowa diagnoza. Gdy znane są potrzeby Twoich włosów, wybór odpowiedniego dodatku staje się prosty!

SILAPLEX no.1

Preparat na wzmocnienie włosów, chroni włókno włosa przed zniszczeniem spowodowanym procesami chemicznymi wszelkiego typu.

Tym samym skutecznie przeciwdziała ewentualnemu zniszczeniu włosów na skutek dekoloryzacji, rozjaśniania, farbowania, trwałej ondulacji kub prostowania. SILAPLEX daje włosom ekstremalną ochronę, siłę i blask, nie wpływając na skuteczność procesów chemicznych. Pozwala na zachowanie tych samych systemów aplikacji i czasu ekspozycji produktu na włosach podczas każdego zabiegu.Kuracja wzmacniająca

SILAPLEX to profesjonalna terapia w trzech krokach:

  • Wzmacnia wewnętrzne wiązania włókna włosowego.
  • Chroni włókno włosowe przed uszkodzeniem spowodowanym przez procesy chemiczne wszelkiego typu.
  • Znacznie obniża ryzyko łamania się włosów.

USŁUGI FRYZJERSKIE