Zakład Fryzjerski Gliwice - tel.: 322382193

Fryzjer Gliwice

ul. Zygmunta Starego 12

fb

Strzyżenie damskie

włosy krótkie - od 35 zł
włosy półdługie - od 40 zł

Strzyżenie damskie

włosy krótkie - od 35 zł
włosy półdługie - od 40 zł

Strzyżenie damskie - Fryzjer damski Gliwice


Zespół nasz na bieżąco poznaje najnowsze techniki oraz trendy w strzyżeniach na stażach i Akademiach Fryzjerstwa. W naszym salonie znajdziesz kogoś kto Cię wysłucha, oceni kondycję włosów, doradzi i sprawi, że Twój look nabierze nowego oblicza. Postaramy się poprawić twój wygląd i humor.


Szukasz odpowiedniego miejsca dla Twoich włosów?


Włosy są jednym z głównych atrybutów kobiecości. Dzięki zadbanym włosom czujemy się piękne i atrakcyjne. Nasz zespół zadba o Ciebie, wysłucha, oceni kondycję Twoich włosów, doradzi i sprawi, że poczujesz się piękna! Zajmiemy się Twoim wyglądem z wielką radością!


Salon fryzjerski BEA to miejsce, w którym oprócz relaksu, zapewniamy kompleksową pielęgnację włosów. W naszym salonie możesz liczyć na wysokiej jakości doradztwo w zakresie doboru odpowiednich fryzur. Posiadamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które pozwalają nam zapewnić obsługę na wysokim poziomie. Połączyło nas zamiłowanie do tego co robimy i śmiało możemy powiedzieć, że nasza praca jest dla nas pasją.


Salon fryzjerski BEA to gwarancja wysokiej jakości i najlepszej, kompleksowej obsługi każdej Klientki. Chcemy być najlepszym fryzjerem damskim w Gliwicach - wierzymy, że każda z nas zasługuje na to, co najlepsze. Stąd dbałość, by wszystkie zabiegi, takie jak koloryzacja włosów lub prostowanie włosów, były wykonywane z zastosowaniem najlepszych kosmetyków i nowoczesnych sprzętów. Dobry fryzjer damski zdaje sobie sprawę, że świetne samopoczucie zaczyna się od uśmiechu posyłanemu swojemu odbiciu w lustrze. Gwarantujemy więc, że nasze koloryzacje włosów i pozostałe zabiegi są perfekcyjne.


Warto pamiętać, że dobry wygląd naszej fryzury w dużej mierze zależy od kondycji włosów i ciekawej stylizacji. Perfekcyjny projekt strzyżenia oraz pełna blasku koloryzacja w magiczny sposób potrafią podkreślić osobowość kobiety i wydobyć z niej naturalne piękno. Nasz zespół jest na bieżąco z najnowszymi światowymi trendami i dlatego, nasze strzyżenia, koloryzacje oraz stylizacje są zawsze na czasie.

Wyraź siebie dzięki naszym fryzurom!


Pokaż światu ukryte w sobie piękno!


Nasza praca jest połączeniem pasji, sztuki i nieograniczonej wyobraźni. Stworzenie fryzury wymaga nie tylko sporej dawki kreatywności i elastyczności, ale też umiejętności słuchania, rozumienia potrzeb i indywidualności.


Przekonaj się już dziś!

USŁUGI FRYZJERSKIE