Zakład Fryzjerski Gliwice - tel.: 322382193

Fryzjer Gliwice

ul. Zygmunta Starego 12

fb

Strzyżenie męskie

- od 20 zł

Strzyżenie męskie

- od 20 zł

Strzyżenie męskie - Fryzjer męski Gliwice


Męska fryzura, w której będziesz się dobrze czuł? Postaramy się o to! Skorzystaj z kreatywności i warsztatów w naszym salonie.

Szukasz fryzury, która Ci odpowiada?


Salon fryzjerski BEA oferuje mężczyznom klasyczne fryzury, które odpowiadają najnowszym trendom mody. Zadaniem naszego stylisty jest uzyskanie fryzury, która dokładnie odpowiada Twojej urodzie. Usługę strzyżenia rozpoczynamy od doboru odpowiedniej stylizacji włosów. Marzysz o nowej fryzurze, ale nie wiesz, jakiej?


Krótkie i długie? Włosy średniej długości? - wszystkie te są na wyciągnięcie ręki. Oprócz strzyżenia, nasz fryzjer męski udziela również klientom ciekawych wskazówek dotyczących stylizacji i pielęgnacji włosów. Chcemy, aby codzienna pielęgnacja była szybka, łatwa, przyjemna i skuteczna. Zawsze utrzymuj rytm nowoczesnego i modnego życia dżentelmena. Odpowiednio skrojona fryzura to niezwykle ważny element męskiego wyglądu. Chwytanie maszynki nie wystarczy do stworzenia idealnego wyglądu. Potrzebujesz doskonałej precyzji, wiedzy, pasji i doświadczenia. Możemy Ci to wszystko zapewnić! Nie czekaj!


Zapraszamy na fryzurę dla mężczyzn w naszym salonie! Twój doskonały wizerunek i szczęście stawiamy na pierwszym miejscu. Przeanalizujemy kształt Twojej głowy, twarz, kierunek wzrostu włosów i dobierzemy fryzurę do Twoich potrzeb! Nasz stylista zadba o każdy szczegół, aby nadać Twoim włosom niespotykany blask. Wiemy lepiej niż ktokolwiek, że fryzura męska to sztuka. Kilka ruchów maszynką do golenia to za mało, aby stworzyć efektowną fryzurę. Nie będzie żadnych przypadkowych cięć, przed przystąpieniem do skracania włosów fryzjer proponuje Panom najlepsze rozwiązanie. Małe zmiany mogą przynieść niesamowite rezultaty!


Na co możesz liczyć? Na fryzury, które uwzględniają cechy osobiste, oczekiwania i preferencje. Będziemy współpracować, aby stworzyć najlepszą wersję. Szukasz własnego stylu? Dlatego nasz salon fryzjerski jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Strzyżenie to nasza pasja, mamy nadzieję, że się nią z Tobą podzielimy! Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i dążymy do perfekcji. Nasza wiedza i bogate doświadczenie przekładają się na efekty naszej pracy. Dzięki nam poczujesz się męsko i pewnie! Nie czekaj!

USŁUGI FRYZJERSKIE