Zakład Fryzjerski Gliwice - tel.: 322382193

Fryzjer Gliwice

ul. Zygmunta Starego 12

fb

Stylizacja włosów

- włosy krótkie - od 35 zł
- włosy półdługie - od 40 zł
- fryzura fantazyjna - od 45 zł
- czesania koka - od 60 zł

Stylizacja włosów

- włosy krótkie - od 35 zł
- włosy półdługie - od 40 zł
- fryzura fantazyjna - od 45 zł
- czesania koka - od 60 zł

Stylizacja włosów


Przez stylizację podkreślamy nasz styl. Połączona z talentem fryzjera daje niezwykłe rezultaty. proponujemy różne stylizację począwszy od idealnie wygładzonych i wyczesanych włosów do objętości i fal.


Różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, jak śluby, urodziny, spotkania branżowe wymagają odpowiedniej fryzury (fryzury ślubnej, czy fryzury fantazyjnej), która idealnie komponować się będzie z kreacją. Poprzez doświadczenie i nowoczesne podejście do sztuki układania włosów, możliwe jest otrzymanie zniewalającego efektu, który utrzymywać się będzie przez wiele godzin. Bardzo pomocne okazują się w tym celu różnego rodzaju narzędzia fryzjerskie, połączone z preparatami do stylizacji włosów.

Profesjonalna obsługa i zniewalający efekt


Przestrzeń salonu urządzona została w ten sposób, by jego klientkom i klientom zapewnić pełen komfort. Dodatkowe wykorzystanie wysokiej jakości, specjalistycznych i renomowanych narzędzi pracy przekłada się na uzyskiwanie idealnego efektu końcowego. Stylizacja włosów bywa procesem czasochłonnym. Wiele zależy od konkretnego typu włosów, także ich długości. Od prostych zabiegów, mających na celu eleganckie upięcie włosów, przeprowadza się także stylizacje bardziej szykowne, czy zjawiskowe, które potrafią oszołomić. Dla osób, które znudzone są już prostymi włosami lub marzą o bujnych, falujących lokach, podkreślających naturalny kształt twarzy i swobodnie opadających na ramiona, świetnie sprawdzi się stylizacja umożliwiająca stworzenie tego rodzaju fryzury. Także osoby w krótszych fryzurach mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Rosnąca liczba Pań w krótkich, elegancko przystrzyżonych włosach rośnie, z uwagi na zmiany w modzie. Dlatego też dostępna jest coraz większa propozycji stylistycznych, opartych na włosach krótkich.


Cena za stylizację włosów.


Ciężko podawać konkretne ceny w przypadku tego rodzaju usługi. Bardzo wiele zależy od długości włosów, na których przeprowadzany będzie proces. Ważne jest także, jak bardzo finezyjną fryzuję życzy sobie klient, co wiąże się tak samo z czasem potrzebnym na jej przygotowanie, jak również ewentualnym zastosowaniem preparatów przeznaczonych do stylizacji włosów. Wszystkie ceny są jednak bardzo przystępne i atrakcyjne, a klienci otrzymują dopracowaną, modną fryzurę.

USŁUGI FRYZJERSKIE